Zjazd motocyklowy

30/06/2024 | Autor: | Posted in Uncategorized
na potencje

Jestem zapaloną fanką motoryzacji i uwielbiam motocykle, dziś jadę na zlot swoim pięknym czerwonym Suzuki. Więc muszę się odpowiednio ubrać zakładam swoją ulubioną bieliznę, czerwony koronkowy stanik i stringi na to zakładam czarne skórzane spodnie i kurtkę z delikatnie odsuniętym zameczkiem na piersiach. Następnie użyłam swoich najlepszych perfum, wymalowałam usta czerwoną szminką , upięłam swoje długie włosy, założyłam buty zabrałam kask i wsiadłam na swojego rumaka i w drogę.
W końcu dojeżdżam na miejsce zlotu , widzę grupkę stojących facetów. Zsiadam z motoru ściągam kask, rozpuszczam włosy kręcąc głową w prawo i lewo już czuję ich wzrok na sobie. Widząc że kierują się do mnie schylam się udając że upuściłam kluczyk nagle czuję dotyk na sobie, odwracam się i jeden z nich rozsuwa mi kurtkę rozpina biustonosz, zaczyna bawić się moimi sutkami i ściska wielkie piersi. Zaczyna mi się to podobać potem językiem zjeżdża w dół po moim brzuchu aż do cipki zaczyna ją lizać, całować strasznie mnie to podjarało że ściągam mu spodnie i zaczynam się bawić jego penisem suwając reką góra doł zaczynam lizać , ssałam oblizywałam jak ulubionego loda. Następnie wkłada mi penisa w cipkę i dyma ostro z całych sił, nagle podchodzi jego kolega już z gotowym penisem do działania chwyta za włosy i szarpnął aż w końcu wsadził mi go w tyłek zapiszczałam z bólu bo miał ogromnego i zaczęła się jazda dymali mnie ostro w obie dziurki, wyłam z rozkoszy było mi tak dobrze.
Reszta stała i patrzyła, strasznie mnie to podniecało w końcu podszedł do mnie jeszcze jeden, wepchnął mi swojego penisa do ręki żebym się bawiła, potem do buzi widziałam już po minie że jest mu mega dobrze więc ostro go lizałam, bawiłam się jajkami , pozostali dalej ostro mnie dymali potem się zmieniali . Aż w końcu kazali uklęknąć i wszyscy wytrysnęli mi na całe ciało potem rozsmarowałam spermę po sobie jak balsam do ciała, z buzi zlizałam języczkiem. Wylizałam wszystkim końcówki a następnie ubraliśmy się i zaczęliśmy zlot. Byłam bardzo zadowolona bo to był mega ostry seks taki jak lubię…

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
loading...

Autor:

This author has published 1 articles so far. More info about the author is coming soon.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Uwaga! Strona dla dorosłych
Ta strona zawiera opowiadania erotyczne, oraz inne materiały w postaci odnośników do filmów, zdjęć erotycznych i jest przeznaczona tylko dla pełnoletnich. Jeżeli nie ukończyłeś 18 lat, proszę kliknij na odnośnik "Opuszczam stronę" poniżej. Klikając na odnośnik "Wchodzę do środka", oświadczasz, że masz przynajmniej 18 lat i chcesz oglądać mocne treści erotyczne w postaci filmów i zdjęć.