Tresura cz. 1

12/02/2015 | Autor: | Posted in Uncategorized
na potencje

Po śmierci mojej mamy mój ojciec całkowicie się załamał. Zaczął pic, wychodzić gdzieś na wiele godzin. Pytałam się go wiele razy gdzie chodzi, ale nigdy nie otrzymałam odpowiedzi. W końcu postanowiłam go śledzić. Chodził na spotkania jakiejś sekty. Bardzo się przestraszyłam, gdyż bałam się, że stanie mu się jakaś krzywda. Jednak to co usłyszałam przeraziło mnie. W wielkim pomieszczeniu siedziało ok. 40 mężczyzn a przed nimi stał facet, który chyba nimi kierował. Opowiadał o tym, że płeć damska powinna być uległa. Że nie mówi się kobieta czy dziewczyna, ale suka. Suki powinny słuzyć swojemu panu. Nie wiedziałam co to ma wszystko znaczyć więc szybko uciekłam nim ktoś mnie zobaczył. Po kilku dniach prawie o tym zapomniałam, tata przygotował dla mnie kolacje,co było zaskoczeniem, gdyż nie potrafił gotować. Było pyszne, wszystko zjadłam, wypiłam herbatę i poszłam spać.

Gdy się obudziłam byłam w małym pomieszczeniu, bez okna, mebli, było tylko łóżko. Strasznie bolała mnie głowa. Po chwili zauważyłam, że jestem kompletnie naga. Nie wiedziałam co się dzieje. Nagle do pokoju wszedł mój ojciec.
-tato co się dzieje, gdzie ja jestem?!-mówiłam, jednocześnie starając się zakryć jakoś
-spokojnie kochanie, zaczynasz nowe życie. Jesteś suką i tutaj Cie wyszkolą i poszukają odpowiedniego pana dla Ciebie. Jesteś już dorosła i musisz się ustatkować. Powiedz mi słonko, jesteś dziewicą?
Zaniemówiłam. Doznałam ogromnego szoku. Jedyne co zrobiłam to wydukałam „tak”. Tata zamknął oczy, spuścił głowę i wyszedł. Słyszałam jak zamyka drzwi na zamek. Po około godzinie niespodziewanie weszło 3 facetów, związali mi ręce, nogi, zakneblowali usta i wynieśli. Położyli mnie na podłodze na środku wielkiej sali. Wokół mnie było około 100 facetów i jakieś 30-40 kobiet-wszystkie nagie i związane. Nagle podszedł ten mężczyzna, który przemawiał do reszty, gdy śledziłam ojca.
-kochani moi! Ta suka właśnie do nas trafiła na szkolenie. Jednakże okazało się, że jest dziewicą! -na sali wybuchł śmiech mężczyzn a ja zalałam się rumieńcem
-tak, tak, wiem, że uwielbiacie to przedstawienie.-kontynuował-Zgodnie z naszą tradycją to ojciec suki pozbawi jej dziewictwa na oczach nas wszystkich.Wtedy będzie gotowa na szkolenie. A więc zaczynajmy!

Nie wierzyłam w to co słyszałam! Chciałam uciec, krzyczeć ale nie potrafiłam nic zrobić. Zobaczyłam jak podchodzi mój ojciec, zupełnie nagi, ze stojącym kutasem. Był wielki. Już wiem dlaczego mama zawsze tak jęczała w nocy, gdy się kochali. Moje nogi zostały rozchylone przez dwóch facetów w masce. Tata podszedł i nacelował penisa na moją dziurkę. Patrzyłam na niego błagalnie, kiwałam głową by tego nie robił. On jednak zamknął oczy i szybkim ruchem wszedł we mnie. Nie byłam nawet mokra przez co ból był okropny. Z oczu zaczęły płynąć mi łzy, gdy posuwał mnie mój własny ojciec. Dostałam za to w twarz. Nagle mentor, bo tak go nazwałam, kazał mu przestać.
-cipka już rozdziewiczona!-rozległy się krzyki i oklaski.-teraz pora na dupę
CO?! Zanim się obejrzałam leżałam już na brzuchu z rozchylonymi pośladkami a ojciec wszedł we mnie swoim wielkim kutasem. Ból był jeszcze większy niż poprzednio, popłakałam się za co dostałam kilka uderzeń w twarz. Tata nie wytrzymał i spuścił mi się do tyłka. Podnieśli mnie i kazali iść za innymi dziewczynami. Doszłyśmy do sali, w której miałyśmy mięć jakąś lekcje. Wszedł nauczyciel i zaczął nam tłumaczyć na czym polega rola suki, co jest naszym obowiązkiem.
Takie lekcje mieliśmy codziennie po kilka godzin. Niektóre dziewczyny zaczęły wierzyć w to, że są tylko sukami. Dowiedziałam się, że mogę trafić na pana łagodnego i pana ostrego. Po 30 dniach odbyło się wybranie suki przez pana. Sala z małą sceną na środku i widownią wokół. Każda wychodziła na środek i się prezentowała po czym faceci ją wybierali. Ja byłam jedną z ostatnich. Wyszłam niepewnie na środek i zaczęłam lekko kręcić tyłkiem. Wiedziałam, ze jak się nie postaram zostanę ukarana. Zgłosił się mężczyzna, dosyć przystojny, lekko po 30 (ja miałam wtedy 18). Podeszłam do niego i wyszliśmy do małej sali by się przygotować. Niestety, okazało się ze trafiłam na pana ostrego…
-Na kolana suko! Tak masz chodzić zawsze!-zapiął mi obrożę na szyje i smycz-a teraz chodź do auta, jedziemy do domu
Co? Do auta? Mam tak iść przy ludziach?! Przy wyjściu z budynku chciałam wstać, lecz dostałam tylko mocnego liścia w twarz. Szłam na kolanach przy nogach mojego pana bardzo długo. chyba specjalnie tak daleko zaparkował. Przechodnie zatrzymywali się i robili mi zdjęcia a ja opuściłam głowę ze wstydu. Nagle poczułam mocne szarpnięcie
-co jest suko?! Wstydzisz się mnie?! Zapraszam wszystkich do dotykania mojej suki!!
Przechodnie podchodzili i zaczynali mnie obmacywać. Faceci wyciągnęli swoje pały i zaczęli się bawić.
-no suko, otwórz buzie, trzeba cie napoic-po tych słowach poczułam mocny ból tyłka. To był pejcz… Otwarłam wiec buzie i czekałam na wielkie dawki spermy. Gdy już wszyscy doszli i odeszli ruszyliśmy do auta…

VN:D [1.9.22_1171]
Rating: 4.6/10 (7 votes cast)
Tresura cz. 1, 4.6 out of 10 based on 7 ratings
loading...

Autor:

This author has published 1 articles so far. More info about the author is coming soon.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Uwaga! Strona dla dorosłych
Ta strona zawiera opowiadania erotyczne, oraz inne materiały w postaci odnośników do filmów, zdjęć erotycznych i jest przeznaczona tylko dla pełnoletnich. Jeżeli nie ukończyłeś 18 lat, proszę kliknij na odnośnik "Opuszczam stronę" poniżej. Klikając na odnośnik "Wchodzę do środka", oświadczasz, że masz przynajmniej 18 lat i chcesz oglądać mocne treści erotyczne w postaci filmów i zdjęć.