Szantaż

12/08/2016 | Autor: | Posted in Uncategorized
na potencje

Poniższe opowiadanie zostało zainspirowane kilkoma filmami porno z Internetu. Powstało jedynie w mej wyobraźni i nie ma nic wspólnego z rzeczywistymi zdarzeniami.
Na początku cofnę sie kilka lat wstecz. Gdy miałem ok 15 lat moim obiektem pożądania została moja mama. Niska kobieta o zaokrąglonych kształtach, zgrabnych nogach i ładnych jędrnych piersiach. W kazdej nadążającej się okazji podgadywałem ja. Gdy się przebierała w sypialni przy niedomkniętych drzwiach czy przez lufcik w drzwiach od łazienki gdy brała kapiel. Za każdym razem mój penis sztywniał gdy widziałem ja nagą. Często także piła poranna kawę jeszcze w nocnej koszuli która sięgała jej do połowy ud. Wtedy nie spuszczałem wzroku z mamy czekając na moment w którym sie pochyli a ja ujrzę jej wypięty tylek bądź skrawek piersi wystający ze sporego dekoltu w koszuli nocnej.

Pewnej nocy gdy się obudziłem ok. północy usłyszałem pewne pojękiwania dobiegające z sypialni rodziców. Od razu domyśliłem się co się dzieje u rodziców. Wyskoczyłem z lóżka i podkradłem sie pod oszklone drzwi sypialni rodziców. Drzwi były zamknięte a w sypialni panowała ciemność. Do moich uszu docierały jedynie odgłosy rodziców uprawiających sex. Pojękiwania mojej mamy sprawiły że mój penis zesztywniał bardzo szybko. Zacząłem go masować wsłuchany w odgłosy z za drzwi. Nagle uslyszalem glos taty:
– Dobrze Ci?
– O tak… Cudownie… Nie przestawaj. Odpowiedziała mama, dodając jeszcze:
– Skarbie mocniej… Mocniej…
Wtedy nie wytrzymałem napięcia i trysnąłem na drzwi… Pobiegłem po papier toaletowy i po omacku wycierałem zachlapane drzwi. Po czym wróciłem do swego pokoju.
Mijały dni… Miesiące… Lata… Najpierw szkoła średnia potem studia w innym miescie… Spotykałem się i uprawiałem sex z dziewczynami w zbliżonym wieku do mojego lecz wciąż w mych fantazjach erotycznych była moja mama.
Teraz jako 24- cio latek po zakończeniu sesji na uczelni przyjechałem na wakacje do domu. Tata na okres wakacyjny wyjechał za granicę więc przywitała mnie mama.
Upalne dni mijały jeden po drugim s poranne kawki z mama (która wciąż piła je w nocnej koszuli choć już nie tej samej co kiedyś) sprawiły ze w do mojej świadomości powróciły dawne fantazje o mamie.
Przy tak pięknej pogodzie grzechem bylo siedzenie w domu. Wiec często wychodziłem na cale dni i noce spotkać się z dawnymi znajomymi z podstawówki bądź szkoły średniej. Bywało często tak że do domu wracałem nad ranem albo dopiero na obiad kolejnego dnia.
Gdy nadszedł piątkowy wieczór wyszykowany na imprezę wyszedłem z domu mówiąc mamie aby na mnie nie czekała bo wrócę dopiero jutro. Usłyszałem jedynie:
– Baw sie dobrze synku.
Po czym zniknąłem za drzwiami. Tym razem impreza zakończyła się wyjątkowo szybko i już przed pierwszą w nocy byłem w domu. Drzwi otworzyłem bardzo cicho i delikatnie by nie obudzić mojej mamy. Zdejmując buty do mych uszu dobiegł dobrze znany odgłos pojękiwań mamy. Pomyślałem że zabawia się sama ze sobą pod nieobecność swego męża. Podkradłem się pod drzwi sypialni. Drzwi były lekko uchylone a pokój rozświetlał blask od włączonego telewizora. Uchyliłem mocniej drzwi i to co ujrzałem zaszokowało mnie a zarazem podnieciło. Moja mama ujeżdżała mojego o 10 lat starszego kuzyna. Poruszała się w górę i dół pozwalając aby jego kutas wszedł cały w jej cipę. Kuzyn zaś rękoma masował i ugniatał jej jędrne piersi.
Nie mogłem odwrócić wzroku od mamy. Mój naprężony penis wypychał moje spodenki. Z kieszeni wyciągnąłem telefon komórkowy i zacząłem nagrywać jak mama pieprzy się z innym facetem.
Po chwili zaczęła coraz głośniej pojękiwać i wyginać sie do tyłu. Domyśliłem się że zbliża się jej orgazm. Przymknąłem dla bezpieczeństwa troszkę drzwi aby mnie nie dostrzegli lecz nadal mogłem nagrywać film. Nie czekałem długo na jej orgazm. Ciało mamy zaczęło reagować na ogarniający ją spazmy rozkoszy. Nigdy do tej pory nie słyszałem tak potężnych jęków wydobywających się z ust mamy. Gdy orgazm się skończył mama opadła na lóżko. Leżała na plecach z lekko rozchylonymi nogami. Kuzyn klęczał u jej boku i szybkimi ruchami ręki doprowadził swego kutasa do wytrysku. Cała jego sperma poleciała na piersi i brzuch jego ciotki.
Po tym przymknąłem drzwi i szybko wróciłem do swego pokoju. Zanim zasnąłem słyszałem jak mama a potem kuzyn wchodzili do łazienki. Po czym później mama pożegnała się ze swym kochankiem i zamknęła za nim drzwi gdy wychodził z domu.
Następnego dnia wstałem na poranna kawę. Piłem ją wspólnie z mamą która miała na sobie jedynie koszule nocną. Nie zdradziłem się że słyszałem i widziałem co mama robiła w nocy. Piłem kawę i rozmawiałem z mama tak jakby nic się nie stało. Lecz w mojej glowie rodził się diabelski plan….
Po kawce zamknąłem się w swym pokoju i przerzuciłem nocny film z komórki na laptopa. Zaniosłem laptopa do salonu i poszedłem po mamę która właśnie brała prysznic.
– mamo przyjdź do salonu jak skończysz się kąpać, chce Ci pokazać pewien filmik. Powiedziałem przez drzwi łazienki.
Uslyszalem krótkie \”ok\” po czym wróciłem do salonu. Gdy mama przyszła była owinięta tylko ręcznikiem.
– Poczekaj synku tylko się ubiorę.
– Nie musisz mamo. To nie jest dlugi film.
Usiadła więc obok mnie poprawiając ręcznik aby sie nie zsunął.
– Pokaż więc co tam masz. Powiedziała zaciekawiona uśmiechając sie do mnie.
Nie zwlekając włączyłem film i patrzylem na mamę. Gdy patrzyła jak uprawia sex z moim kuzynem to jej ręce zaczęły drżeć. Na jej twarzy było widać zaskoczenie zaszokowanie i zawstydzenie.
– Co to jest? Jak? Kiedy? Wyjąkała przerażona mama.
Zasłoniła rękoma twarz która stała się bardzo czerwona.
– Proszę wyłącz to. Skasuj… Błagała.
– Nie mamo.
– Co chcesz z tym filmem zrobic?
– To zależy od Ciebie. Pokaże go tacie i wstawie na Internet jesli nie dasz mi czego chce.
– Chcesz pieniędzy? Dobrze zapłacę Ci ile chcesz tylko skasuj go.
– Nie chce pieniędzy! Chce abyś teraz wstała i zdjęła ręcznik.
– Co??? Nie nie mogę tego zrobić, jesteś moim synem.
– Zrób to bo inaczej inni ludzie zobaczą ten film. Chyba nie chcesz aby ojciec się dowiedział co wyprawiasz gdy go nie ma w domu.
– Nie nie chce. Proszę nie pokazuj nikomu tego filmu.
– Więc zrób to co chce.
Wtedy mama wstała i drżącymi rękoma zsunęła z siebie ręcznik. Zawstydzona zasłoniła dłońmi swe piersi. Miała na sobie jedynie białe majteczki.
– Teraz zdejmij majtki i stój z opuszczonymi rękoma. Chce Ci się dokładnie przyjrzeć.
– Dobrze… Teraz stań tyłem do mnie i sie pochyl.
Mmm cudownie… Zamruczałem
– Teraz podejdź do mnie bliżej.
Powoli zbliżyła się w moją stronę. Gdy była już wystarczająco blisko czułem jej świeży zapach skóry. Złapałem ją za jędrne piersi i masowałem je i pieściłem tak długo aż sutki stały sie twarde. Wtedy jedną rękę skierowałem ku dole… Gdy dotknąłem jej różowej cipki, mama aż zadrżała.
– Proszę przestań. Nie rób mi nawet nic.
Spojrzałem na jej twarz a potem gwałtownie włożyłem dwa palce w jej wilgotna cipe. Była gorąca i wilgotna bardziej niż się spodziewałem.
– Teraz mamo obniżaj się i wstawaj tak jakbyś ujeżdżała moje palce…. Tak jak kutasa.
Mama zaczęła się poruszać w górę i dół a moje palce stawały sie coraz to mokre. Z czasem z ust mamy wydobywał się cichy jęk co oznaczało że sprawia jej to przyjemność.
– Dość. Powiedziałem wyjmując palce z jej mokrej cipki.
– Zrobiłam co chciałeś. Teraz proszę skasuj film. Wyszeptała mama łapiąc oddech.
– O nie mamo. To dopiero początek. Teraz klęknij przede mną. Czas abyś posmakowała mojego kutasa.
– Nie… Nie chcę. Proszę nie każ mi tego robić.
Lecz mój sztywny penis wyswobodził się ze spodenek.
– Klękaj i włóż go do swych ust. Ssij go.
Nadal stojąca mama patrzyła raz na moja twarz raz na mojego penisa. W końcu używając siły ściągnąłem mamę na kolana. Na poczatku stawiała opór aby wziąć go do buzi. Lecz ja nie odpuszczałem. Wciąż napierałem penisem na jej usta aż w końcu wszedł do buzi. Złapałem mamę za włosy i poruszałem jej głową tak aby ssała moją twardą pałę. Od czasu do czasu dociskałem jej głowę tak aby mój cały kutas znalazł się w jej buzi. Przy każdym takim włożeniu mama zaczynała sie krztusić więc po chwili wyjmowałem go z jej ust dając mamie złapać oddech. Po czym znów zaczynała go ssać. Robiła to tak dobrze że zacząłem postękiwać. Czułem że niedługo dojde. Przyspieszyłem więc ruchy i po chwili gorąca sperma wypełniła całą buzię mamy.
Wyciągnąłem wtedy swego kutasa mówiąc:
– Połknij wszystko!
Mama pokręciła przecząco głową lecz ja swą ręką zacisnąłem jej szczękę tak aby nie mogła jej otworzyć i wypluć białego płynu. W końcu mama zmuszona była połknąć aby móc zaczerpnąć powietrza.
Wtedy wstałem i wychodząc z pokoju powiedzialem:
– Dobrze się spisałaś mamusiu. Mam nadzieje że następnym razem też tak grzecznie wykonasz moje polecenia.
Mama wciąż klęcząc nago spojrzała na mnie przerażonym wzrokiem lecz nie potrafiła wydobyć z siebie żadnego zdania. Ja zaś zamknąłem się w swym pokoju i zacząłem się szykować na kolejną imprezę. Gdy już miałem wychodzić spojrzałem na mamę juz ubraną i siedząca w kuchni i czytająca gazetę. Gdy mnie dostrzegła wstała i podeszła do mnie niepewnie.
– Synu… Zaczęła cicho. Proszę skasuj film. Przecież zrobiłam co chciałeś.
Wyciągnąłem rękę ku mamie i zobaczyłem że zadrżała. Objąłem ją w pasie i pocałowałem w policzek. A potem szepnąłem jej do ucha:
– Nie martw sie mamusiu nikt nie zobaczy tego filmu tak długo jak będziesz robić wszystko czego chce.
Po tych słowach moja dłoń powędrowała na jej pośladek. Ścisnąłem go a potem bez słowa wyszedłem z domu.
Cdn…

VN:D [1.9.22_1171]
Rating: 8.2/10 (10 votes cast)
Szantaż, 8.2 out of 10 based on 10 ratings
loading...

Autor:

This author has published 1 articles so far. More info about the author is coming soon.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Uwaga! Strona dla dorosłych
Ta strona zawiera opowiadania erotyczne, oraz inne materiały w postaci odnośników do filmów, zdjęć erotycznych i jest przeznaczona tylko dla pełnoletnich. Jeżeli nie ukończyłeś 18 lat, proszę kliknij na odnośnik "Opuszczam stronę" poniżej. Klikając na odnośnik "Wchodzę do środka", oświadczasz, że masz przynajmniej 18 lat i chcesz oglądać mocne treści erotyczne w postaci filmów i zdjęć.