Przyjaciele na zawsze

21/06/2015 | Autor: | Posted in Uncategorized
na potencje

Ciepły wrześniowy wieczór, na starych rowerach mkniemy przez polne drogi. Jestesmy spóźnieni na spotkanie z znajomi już dobre 15 minut, a do pokonania jeszcze jakieś 3 kilometry. Stary rower daje sie we znaki i przyrdzewiały łańcuch spada, a ja niestety nie umiem go założyć, stoje na środku drogi która chyba nie miala końca albo tak sie mi dłużyła.

Obracam sie i nie ma go, przecież jechaliśmy razem, musiał stwierdzić ze znajomi sa ważniejsi niż ja. Łzy zalewają mi oczy, stoję sama, nie wiem gdzie, dookoła mam same pola. Robi sie ciemno, dzwonię do niego:
-Dawid! Gdzie jesteś?
– Przecież wiesz gdzie mieszka Kuba, ja już jadę.
Łzy płyną mi po policzku, w głowie mam najczarniejsze myśli, przecież on nie może mnie tu tak zostawić, może trochę szantażu pomoże:
– Dawid jeżeli nie zawrócisz to ja jadę do domu!
Wyczuł mój roztrzęsiony głos, rozłączył sie. Nie minęła nawet minuta, a ja widziałam go z daleka jak jedzie. Wiedziałam że jest odpowiednim facetem, tylko nie dla mnie, nie dla dziewczyny która go w ogóle nie pociąga, dlatego zostaliśmy przyjaciółmi. Dotarliśmy jako ostatni, ja z rozmazanym makijażem, a on z uśmiechem od ucha do ucha. Wieczór minął nam dość spokojnie, choć świat wirował nam od nadmiaru alkoholu, a papierosy skończyły sie po dobrych dwóch godzinach. Chwiejnym krokiem zdołałam dojść do toalety, oprzeć sie o krawędź wanny i odpalić ostatniego, kiedy to do łazienki wszedł Dawid i zamknął za sobą drzwi na klucz. Zdążyłam zapytać tylko po co nas zamknął, a on podszedł tak blisko jak nigdy i pocałował mnie, odsunęłam go i zdziwiona zapytałam co to ma znaczyć, przecież nie mogłam mu powiedzieć ze bardzo mi sie to podobało. Był chyba tak pijany ze nie wiedział co mówi, zdążył zdradzić mi swój sekret że lubi gdy kobieta bawi sie jego sutkami, gdy poczułam jego zimne dłonie które błądziły pod moja koszulka, nie miałam sily sie sprzeciwić, kiedy przytulił mnie do siebie, pocałował w czoło, i jednym płynnym ruchem odpiął stanik, dłonie skierował na moje nie duże piersi, uczucia kiedy dotykał i bawił sie moimi sutkami nie zapomnę nigdy. Lekko sie nachylił, podciągnął moja bluzkę i językiem zaczął krążyć wokół brodawek. Ocknelam sie z amoku przyjemności, przecież trzeba wracać do znajomych, nikt nie mógł sie dowiedzieć co sie tam stało. Posiedzieliśmy jeszcze chwilkę i stwierdziliśmy że strasznie już późno i pora by sie zbierać do domu. Wracaliśmy ta sama droga, przy jednym z zakrętów zrobiło mi sie troszkę słabo i zatrzymalismy sie. Dawid zbliżył sie do mnie na taka sama odległość co wcześniej i znowu mnie pocałował, nie opierałam sie, marzyłam by to sie nigdy nie skończyło, rozpiął mi stanik, ściągnął bluzkę, byliśmy tak pijani ze zapomnieliśmy ze stoimy tuż obok drogi, ściągnął swoją bluzkę. Obrócił mnie tyłem, ściągnął spodnie do kolan razem z bielizną. Słyszałam tylko rozpoznający sie rozporek jego spodni, byłam podniecona do granic możliwości, czułam jego penisa miedzy udami, do ucha szeptał mi słowa po których robiłam sie coraz to bardziej mokra, zdecydowanym ruchem wszedł we mnie, jęknęłam, jego oddech czułam na szyi. Wchodził we mnie coraz szybciej, byłam na skraju wytrzymania. Dłońmi trzymałam sie starego ogrodzenia jednego z nielicznych tam domów, od tyłu rżnął mnie mój najlepszy przyjaciel. Nie mogłam tak stać bezczynnie, gwałtownym ruchem odwróciłam sie, pocałowałam go i uklękłam. Chyba na to czekał, wzięłam go do ust, miał smak moich soków, zaczęłam sie bawić jego kutasem, czułam ze jest u progu wytrzymałości i miałam racje, wystrzelił prosto na moja twarz, podał mi rękę i pomógł wstać. W podziękowaniu pocałował, przytulił i szepnął do ucha \’przyjaciele na zawsze\’.

VN:D [1.9.22_1171]
Rating: 3.3/10 (3 votes cast)
Przyjaciele na zawsze, 3.3 out of 10 based on 3 ratings
loading...

Autor:

This author has published 1 articles so far. More info about the author is coming soon.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Uwaga! Strona dla dorosłych
Ta strona zawiera opowiadania erotyczne, oraz inne materiały w postaci odnośników do filmów, zdjęć erotycznych i jest przeznaczona tylko dla pełnoletnich. Jeżeli nie ukończyłeś 18 lat, proszę kliknij na odnośnik "Opuszczam stronę" poniżej. Klikając na odnośnik "Wchodzę do środka", oświadczasz, że masz przynajmniej 18 lat i chcesz oglądać mocne treści erotyczne w postaci filmów i zdjęć.