Przygoda na Krecie

19/12/2013 | Autor: | Posted in Uncategorized
na potencje

Na wakacje na Krecie wyjechałam z moja przyjaciółką Ewą. Taki damski wypad ;) Zostawiłyśmy naszych mężów z dziećmi i zaplanowałyśmy tydzień błogiego lenistwa i opalania. Pogoda była niesamowita upalne dni i gorące noce. Noce nie były gorące tylko z powodu pogody…. Byłyśmy z Ewą blisko i w tajemnicy przed mężami lubiłyśmy się dopieszczać.
Ten wieczór spędziłyśmy w jednym z parnych klubów w okolicy naszego hotelu. Alkohol, tłum spoconych ciał i dobra muzyka wprawiły nas w świetny nastrój. Mnóstwo facetów, głównie młodszych podrywało nas, ocierało się w tańcu o nasze ciała i wyraźnie miało ochotę nas przelecieć ;) Flirtowałyśmy z nimi ale nie szukałyśmy niczego więcej. Ewa wyglądała tak seksownie że myślałam tylko o tym że mam ochotę całować całe jej ciało. Seksowna brunetka założyła na siebie białą sukienkę na ramiączkach, tak krótką , że gdy schylała się widać było gdzie kończą się uda a zaczynają jej jędrne pośladki. Cienki materiał nie tuszował jej sterczących sutków, które ocierały się o moje piersi gdy tańczyłyśmy przytulone do siebie. Moje dłonie co chwila ocierały się o jej jędrne pośladki, niekiedy wsuwając się pod sukienkę i muskając delikatną skórę jej pupy. Gdy obracała się tyłem do mnie udawało mi się dyskretnie wsuwać dłoń między jej uda i dotykać jej wydepilowanej na zero cipeczki. Nie wiem czy była wilgotna od potu, czy od podniecenia – zresztą czy to ważne ?? Ona odwzajemniała mi się tym samym. Ja też nie włożyłam bielizny i uczucie gdy dotykała moich piersi, pupy i cipeczki przez cienki materiał mojej czarnej sukienki wzbudzał we mnie dreszcz podniecenia. Szepnęła mi do ucha „Jestem już tak podniecona Aniu , chodźmy stąd i kochajmy się”.
Złapałam ją za rękę i wyszłyśmy z klubu. Powietrze na zewnątrz było tak samo gorące jak w środku. Szłyśmy powoli, w szpileczkach pasażem w kierunku hotelu. Położyłyśmy dłonie na naszych pośladkach, a Ewa od czasu do czasu zalotnie podnosiła rąbek mojej sukienki, odsłaniając pośladki i dając mi delikatnie klapsa. Faceci których mijałyśmy na ten widok ślinili się z podniecenia, ale wysyłałyśmy im tylko buziaki i szłyśmy dalej napalone na siebie jak dwie suki w rui.
„Chodźmy na ten mały basen ukryty miedzy bungalowami” – zaproponowałam. W odpowiedzi Ewa pocałowała mnie wpychając język głęboko do moich ust i ściskając mój pośladek. Oddałam jej siarczystego klapsa w wypięty tyłek.
Przy basenie zerwałam z niej sukienkę, zaczęłam całować jej dekolt, piersi , brzuch aż dotarłam do cipki. Lizałam jej łechtaczkę i wargi słone od potu. Zsunęła szpilki, podniosła mnie, zdjęła mi przez głowę sukienkę i wsunęła dwa palce w moją cipkę. Weszły we mnie i poczułam że pragnę żeby dała mi orgazm. Wskoczyłyśmy do wody, była ciepła ale dawała przyjemne odczucie odświeżenia…

VN:D [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Przygoda na Krecie, 10.0 out of 10 based on 1 rating
loading...

Autor:

This author has published 1 articles so far. More info about the author is coming soon.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Uwaga! Strona dla dorosłych
Ta strona zawiera opowiadania erotyczne, oraz inne materiały w postaci odnośników do filmów, zdjęć erotycznych i jest przeznaczona tylko dla pełnoletnich. Jeżeli nie ukończyłeś 18 lat, proszę kliknij na odnośnik "Opuszczam stronę" poniżej. Klikając na odnośnik "Wchodzę do środka", oświadczasz, że masz przynajmniej 18 lat i chcesz oglądać mocne treści erotyczne w postaci filmów i zdjęć.