Porażka Hogwaru

31/07/2015 | Autor: | Posted in Uncategorized
na potencje

Voldemort zabił Harrego Pottera.Bitwa o Hogwart została wygrana.Wszyscy jego ludzi rzucili się by jak wszyscy zdobywcy w dziejach:grabić,zabijać i gwałcić. Voldemort przechadzał się i uśmiechał.Wreszcie mu się udało,po tylu latach ostateczny triumf! Przechadzał się po zamku i napawał widokiem niszczonych ścian oraz przedmiotów. Muzyką dla jego uszu był odgłos krzyku torturowanych chłopców i gwałconych dziewczyn. Kiedy tak szedł zauważył,że jakaś dziewczyna siedzi na schodach obok martwego człowieka i płacze. Okazał się,że jest to Hermiona Granger. Voldemort uśmiechną się widząc jak rudy chłopak,który przez tyle lat pomagał jego największemu wrogowi nie żyje.Podszedł do dziewczyny.
-I co? Twoi przyjaciele nie żyją…-wyszeptał Czarny Pan podchodząc do tyłu do Hermiony.
Ona odskoczyła jak oparzona i wyciągnęła różdżkę w jego stronę. Voldemort tylko się zaśmiał.Jednym zaklęciem ją rozbroił.
-Po co się bronić? Nie ma już po co walczyć,teraz wszyscy są moimi poddanymi…-powiedział Voldemort zbliżając się do młodej dziewczyny.
-Moi ludzie zabawiają się z uczennicami a mi nie pozostał nikt…-zaczął Tom-Ostatnio pieprzę tylko Belatrix,ale ona już mi się znudziła.Przydało by się jakieś młode…ciałko.
Hermiona z przerażeniem w oczach próbowała wstać i uciekać. Voldemort zaśmiał się i zaklęciem powalił ją na ziemię. Następnym czarem zdarł z niej wszystkie ubrania.Dopadł ją od tyłu i podwinął szatę. Hermiona szarpała się rozpaczliwie ze wszystkich sił ale on był silniejszy.
-Jestem twoim panem dziwko! Zrobisz to co ci każę!-wrzasnął.
Ona próbowała się wyrywać,jednak on nie pozwalał jej.
Ostro w nią wszedł,właściwie na sucho. Hermiona wrzasnęła szaleńczo.Jednak to tylko jeszcze bardziej podnieciło Voldemorta.
Zaczął ją ostro rżnąć,nie oszczędzając ani trochę.Jedną rękę trzymał na jej brzuchy i przytrzymywał a drugą bawił się jej dorodnymi piersiami.Szybko krzyki bólu młodej gryfonki zaczęły mieszać się z okrzykami rozkoszy. Voldemort rżnął ją jak szmacianą lalkę ostro,starając się zadać jak najwięcej bólu.Ona krzyczała głośno wzywając imiona Harrego i Rona i płacząc.
-Dobra jesteś dziwko!Taka przyjemna i delikatna-wysapał Voldemort ostro ją rżnąc
Kiedy Czarny Pan już doszedł wbił z całej siły palce w jej dorodne piersi tak że aż poleciała krew. Wykonał kilka pchnięć i zalał jej młodą cipkę falą spermy.
Następnie wstał a ona tarzała się na podłodze płacząc z bólu.
Voldemort rzucił dla zabawy jeszcze kilka zaklęć crutiatus żeby ją po torturować.Na koniec pomacał ją po cyckach i mocno kopnął w brzuch. Poszedł zwiedzać zamek dalej.
Całej tej scenie przyglądała się ostro napalona Belatrix,gdy tylko jej pan odszedł wyszła rozwścieczona i cała mokra. Nie chciała się dzielić swym panem z nikim a jednocześnie podniecała ją ta mała gryfonka.
Podeszła do niej i zaczęła ją kopać.
-I co szmato?! Przez ciebie mój pan mnie zdradził!-mówiąc to kopnęła ją w głowę tak że Hermion zawyła bólu.
Belatrix zdjęła suknię.Jej ciało było piękne i porcelanowo białe.Usiadła z rozłożonymi nogami przed Hermioną. Za włosy podciągnęła jej głowę do swojego krocza.
-Liż dziwko to sprawię ci szybką śmierć!-krzyknęła.
Hermiona zrobiła to co kazała,bo jedyne o czym marzyła po utracie bliskich i gwałcie była szybka śmierć.
Belatrix jęczała zadowolona co chwilę besztając Hermionę i każąc jej lizać mocniej.Ostatecznie zacisnęła swoją pochwę na języku dziewczyny i wyprężyła się. Zajęczała i odsunęła jej głowę od siebie.
Szybko się ubrała i popatrzyła na płaczącą j upokorzoną dziewczynę na podłodze.
-Wiesz co?Po raz pierwszy będę litościwa-odpowiedziała Bela zadowolona z minetki-Avada Kedavra!
Zielone światło uderzyło na nagą i poranioną dziewczynę która nagle znieruchomiała i wydała ostatnie tchnienie.
Bela czym prędzej pobiegła szukać swego pana….

VN:D [1.9.22_1171]
Rating: 4.8/10 (6 votes cast)
Porażka Hogwaru, 4.8 out of 10 based on 6 ratings
loading...

Autor:

This author has published 3 articles so far. More info about the author is coming soon.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Uwaga! Strona dla dorosłych
Ta strona zawiera opowiadania erotyczne, oraz inne materiały w postaci odnośników do filmów, zdjęć erotycznych i jest przeznaczona tylko dla pełnoletnich. Jeżeli nie ukończyłeś 18 lat, proszę kliknij na odnośnik "Opuszczam stronę" poniżej. Klikając na odnośnik "Wchodzę do środka", oświadczasz, że masz przynajmniej 18 lat i chcesz oglądać mocne treści erotyczne w postaci filmów i zdjęć.