Nastoletnia lesbijka

24/06/2014 | Autor: | Posted in Uncategorized
na potencje

Jestem biseksualistka mam już kilka kobiet za sobą, od czterech miesięcy pozostaje w szczęśliwym związku z Wiktorią. Poznałyśmy się w szkole Ona rok starsza , niższa , urokliwa, ale oprócz tego niesamowicie seksowna i pociągająca. Jasnym jest więc że, gdy tylko dowiedziałam się o jej odmiennej orientacji zaczęłam działać. Już po tygodniu moich starań udało się, ponętna dziewczyna należała jakby do mnie.

Co rozumie się samo przez się miałam na nią niesamowitą ochotę. Bardzo często onanizowałam się na myśl o niej. Więc kiedy miałyśmy po raz pierwszy spać razem u mnie chciałam nieco się zabawić.
Położyłyśmy się razem ona odziana w bokserki i obcisłą bluzkę, która doskonale podkreślała jej kobiece kształty. Duże piersi , które jakby prosiły o pieszczoty.
Postanowiłam zabrać się do \”pracy\” usiadłam na łóżku, ona zrobiła to samo siedziałyśmy naprzeciwko siebie patrząc głęboko w oczy, zaczęłam całować ją najpierw w usta potem zjeżdżałam niżej.

Leżałam na niej całując namiętnie, kiedy chciałam ściągnąć z niej bluzkę i uwolnić cudowne piersi zatrzymała mnie. Powiedziała że nie jest gotowa i że wolała by jeszcze trochę poczekać. Zgodziłam się chociaż byłam tak strasznie podniecona że musiałam wyjść by zaspokoić się palcami w łazience.
Po około dwóch tygodniach od tej feralnej dla mnie nocy postanowiłam że nie wytrzymam bez seksu z moją wybranką. Zadzwoniłam do niej , spytałam czy może wpaść do mnie zgodziła się. O 16 jak powiedziała tak była, weszłyśmy do kuchni zaproponowałam sok. Wiktoria miała na sobie obcisłe rurki które doskonale ukazywały jej zgrabny tyłek, tyle wystarczyło bym straciła nad sobą panowanie…
Podeszłam do niej pocałowałam, ona wstała całowałyśmy się , rękami błądziłam gdzieś w okolicach piersi, gdy jednak chciałam rozpiąć jej koszulę znów próbowała mnie przystopować, tym razem jednak byłam zbyt spragniona kobiecego ciała powiedziałam jedynie by się zamknęła i nie opierała. Chwile jeszcze protestowała, ale gdy w końcu zdjęłam z niej stanik zaczynając tym samym wodzić językiem po jej sterczących sutkach . Ssałam jej piersi , słyszałam jak cichutko zaczyna pojękiwać. Ugniatając jej piersi oparłam ją o stół w kuchni . W momencie w którym zaczęłam rozpoznać pasek u jej spodni, widziałam zachwianie na jej twarzy próbowała się stawiać, ale zignorowałam ją pochłonięta rządzą seksu i pragnienia . Jedną ręką przytrzymywałam obie jej ręce, agresywnie rozpoznałam jej spodnie. Protestowała, ale mało mnie to obchodziło włożyłam rękę w jej majtki czując tym samym przyjemną wilgoć w jej szparce. Poruszając palcami z góry na dół w ciągu jakichś pięciu minut osiągnęła orgazm, jęczała , poruszasz biodrami…
Była szczęśliwa gdy osiągnęła szczyt uwalniając tym samym swoje soki. Rozkazałam jej usiąść na stół, posłusznie wykonała polecenie rozchyliłam jej uda, całowałam je następnie jej myszkę, drażniłam ją językiem, ona coraz szybciej oddychała, gdy słyszałam że jest u szczytu przestałam robić cokolwiek, ta wyraźnie zdezorientowana prosiła bym kontynuowała ja kazałam jej mnie o to błagać, zrobiła to, piszcząc jej łechtaczkę palcem kazałam krzyczeć że jest moją dziwką… Potem wydałam z niej wszystkie soczki po czym wyszłam z pomieszczenia…. Potem dowiedziałam się że to był jej pierwszy raz i że był cudowny .

VN:D [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/10 (5 votes cast)
Nastoletnia lesbijka , 5.0 out of 10 based on 5 ratings
loading...

Autor:

This author has published 1 articles so far. More info about the author is coming soon.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Uwaga! Strona dla dorosłych
Ta strona zawiera opowiadania erotyczne, oraz inne materiały w postaci odnośników do filmów, zdjęć erotycznych i jest przeznaczona tylko dla pełnoletnich. Jeżeli nie ukończyłeś 18 lat, proszę kliknij na odnośnik "Opuszczam stronę" poniżej. Klikając na odnośnik "Wchodzę do środka", oświadczasz, że masz przynajmniej 18 lat i chcesz oglądać mocne treści erotyczne w postaci filmów i zdjęć.