Kolega

29/11/2013 | Autor: | Posted in Uncategorized
na potencje

Po zajęciach kończących się o 15:25, wyszłam z sali trzymając książki pod biustem. Chowając podręczniki do swojej szafki na końcu korytarza zaczepił mnie przystojny kolega-Tymek.

-Hej, możesz się dzisiaj spotkać żebyśmy mogli poćwiczyć na egzamin? -zaproponował patrząc na mnie swoimi dużymi brązowymi oczami.

-Jasne. -odparłam szybko i uśmiechnęłam się szeroko.

-To idziemy teraz. – powiedział o położył dłoń na moich plecach. Poczułam przyjemny dreszczyk. Uśmiechnęłam się i ruszyłam za nim. Jego dłoń powędrowała z powrotem do kieszeni, a ja poczułam się samotna. Wsiedliśmy do jego samochodu i pojechaliśmy do jego dużego, jak się okazało, mieszkania.

-Zapomniałam swoich książek. -powiedziałam grzebiąc w torebce.

-To nic – powiedział zadowolony szatyn, jakby chciał żebym ich nie miała – pouczymy się z moich. Chcesz coś do picia?

-Wodę, proszę. -uśmiechnęłam się i zdjęłam swój beżowy płaszczyk. Odwiesiłam go na wieszak i usiadłam na dużej białej kanapie w salonie. Chwilę później zjawił się Tymek z moją wodą. Upiłam dużego łyka i odstawiłam szklankę na szklanym stole.

-To dawaj te książki, powtórzymy coś. – powiedziałam z uśmiechem, a on wyciągnął duży podręcznik do matematyki. Przysunął się do mnie bardzo blisko i otworzył książkę na 100 stronie. Poczułam jego przyjemny zapach i zrobiło mi się gorąco, zrozumiałam że mam na niego ochotę. Spojrzał na mnie uśmiechnięty, a potem przeniósł wzrok na książkę. W pewnym momencie położył dłoń na moim udzie. Kolejna fala gorąca. Pragnęłam go jeszcze bardziej. Przysunęłam się do niego i pocałowałam namiętnie. Zamruczałam i splotłam swój język z jego. Chłopak odrzucił książkę na bok i posadził mnie na swoich kolanach. Nie przestawaliśmy się całować. Po kolei zdejmowaliśmy z siebie ubrania. Kiedy oboje byliśmy nadzy dorwałam się do jego sterczącego penisa. Nie byłam w stanie wziąć go całego do ust, dlatego głównie wylizywałam jego czubek. Uśmiechałam się do niego z dołu co najwyraźniej mu odpowiadało. Nadszedł jego czas na sprawienie mi przyjemności. Położyłam się na chłodnym szklanym stole, a on wsadził głowę pomiędzy moje rozchylone uda. Jęknęłam kiedy dotknął językiem mojej mokrej muszelki. Masowałam delikatnie swoje piersi kiedy on robił swoje na dole. Był delikatny, to lubiłam.

-Wejdź we mnie. – powiedziałam cicho wplatając ręce w jego czarne włosy. Posłusznie wstał z kolan i przyłożył swojego długiego kutasa do mojej spragnionej cipki. Wsuwał go powoli. Kiedy wszedł cały pisnęłam. Było bardzo przyjemnie. Zaczął mnie posuwać z początku wolno, ale w końcu przyspieszył. Teraz było słychać tylko to jak jego jaja odbijają się ode mnie. Zaczęłam sapać, wiedział że zaraz dojdę, więc zwolnił, żeby przedłużyć przyjemność. Wygięłam się, orgazm. Oblizałam usta i uklęknęłam przed nim. Uśmiechnęłam się do niego i zaczęłam lizać jego mokrego penisa. Spróbowałam wziąć go całego do ust. Tymek przycisnął moją głowę tak mocno, że dotykałam nosem jego brzucha. Poczułam falę ciepła w gardle. Doszedł w moich ustach. Wyciągnęłam jego sztywnego ptaszka z ust i pocałowałam w czubek. Wstałam i pocałowałam go kilka razy w szyję.

-Jesteś wspaniały. – powiedziałam jeżdżąc palcem po jego torsie. Szatyn uśmiechnął się i położył mnie na białej kanapie. Ułożył się obok mnie i spojrzał na mnie brązowymi oczami.

-Nie tylko ja. – uśmiechnął się i położył dłoń na mojej piersi. Odwzajemniłam jego uśmiech i wtuliłam się w niego.

VN:D [1.9.22_1171]
Rating: 2.0/10 (4 votes cast)
Kolega, 2.0 out of 10 based on 4 ratings
loading...

Autor:

This author has published 2 articles so far. More info about the author is coming soon.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Uwaga! Strona dla dorosłych
Ta strona zawiera opowiadania erotyczne, oraz inne materiały w postaci odnośników do filmów, zdjęć erotycznych i jest przeznaczona tylko dla pełnoletnich. Jeżeli nie ukończyłeś 18 lat, proszę kliknij na odnośnik "Opuszczam stronę" poniżej. Klikając na odnośnik "Wchodzę do środka", oświadczasz, że masz przynajmniej 18 lat i chcesz oglądać mocne treści erotyczne w postaci filmów i zdjęć.