Jednorazowa przygoda

24/06/2014 | Autor: | Posted in Uncategorized
na potencje

Przepraszam. Mogę wyjść do toalety ? – przerywa ględzenie nauczyciela Patrycja.
-Proszę idź- rzuca nauczyciel jakby wyrwany z transu.
Wybiega wręcz z sali, już nie może wytrzymać swojego podniecenia. Ciągle myślała tylko o jednym : Seks, masturbacja , seks. A tu fizyka .. Ehh..

Całą lekcje wzrok zatrzymywał się na Marcinie. Nawet niezły. Kiedyś, w sumie całkiem niedawno, nawet się w nim podkochiwała. Teraz cholernie ją podniecał. Ten jego uśmiech .
Zamknęła za sobą drzwi, oparła się o ścianę i głęboko odetchnęła. Już odrywała się od ściany , by udać się do toalety , kiedy otworzyły się drzwi sali , z której właśnie wyszła . Mignął jej się przed oczami kolega. Marcin ?
Nie wiedziała nawet kiedy zamknął za sobą drzwi i do niej podszedł, poczuła jego wilgotne rozpalone usta na swoich wargach. Przycisnął ja do ściany mocno trzymając za ręce. Dziewczyna nie opierała się wcale. Była dzisiaj taka napalona , że nie mogła usiedzieć na miejscu . Oddała się Marcinowi całkowicie. Przelała się przez nią fala podniecenia , ledwo stała na nogach .
Wsunęła koledze lodowate ręce pod koszulkę. Zadrżał, objął ją i ciągnął w stronę damskiej toalety .
Chyba był równie napalony jak ona.
Teraz żadne z nich nie zważało na to , czy ktoś wejdzie. Czy nauczyciel zaniepokoi się , że długo nie wracają. To nieistotne.
Zamknęli za sobą drzwi toalety. Zaczęli zdejmować z siebie ubrania. Marcin jej pragnął. Tak jak Patrycja nigdy wcześniej tego nie robił , ale chciał to zrobić z nią. Właśnie z nią. Zrzucił bluzę , oparł dziewczynę o ścianę i powoli , guzik po guziku rozpinał jej bluzkę. Jego ręce drżały kiedy przesuwał opuszkami palców po jej skórze . Pozostawiał ognisty szlak począwszy od szyi aż do zapięcia dżinsów. Spojrzał jej głęboko w oczy , uśmiechnął się i wsunął rękę do środka. Dziewczyna wiła się na ścianie , a Marcin czuł wręcz bolesną erekcje, która chyba zaraz rozerwie mu spodnie. Przesuwam dłońmi po ciele dziewczyny kiedy ta pozbywała się jego spodni. Przesunęła dłonią po bokserkach kolegi i zacisnęła mocno palce. Marcin wydał zduszony jęk. Nie chciał już czekać. Padł na kolana, zdjął dziewczynie spodnie i gładził jej koronkowe majteczki. Zsunął je ząbkami . Jego oczom ukazał się starannie wydepilowany trójkącik i tatuaż w kształcie serca. Uniósł wzrok i spojrzał na Patrycję . Uśmiechnęła się i puściła do niego oko . Chłopak nieśmiało zaczął całować ją w miejscu , do którego nikt wcześniej nie miał dostępu. Poczuła jego usta i rozpływała się pod tym dotykiem. Wstał ocierając się o kochankę. Złożył na jej ustach gorący pocałunek i błądził dłońmi po jej prawie że nagim ciele . Ich języki stykały się i mijały. Było tak jak sobie wymarzyła. Poczuła znajomy dotyk poniżej brzucha i wsuwający się w jej mokre łono palec ukochanego. Zadrżała i pocałowała go jeszcze namiętniej. Wysunęła biodra delikatnie do przodu i oddała się pieszczotom. Miał zwinne i długie palce i potrafił podniecić dziewczynę. Robił swoje kiedy Patrycja wsunęła rękę w jego bokserki i uwolniła jego nabrzmiały członek. Masowała najpierw nieśmiało, z czasem ruchy były coraz pewniejsze. Przesuwała od góry do dołu i z powrotem. To zachęcało kolegę do zwiększenia tempa. Penis w jej ręce puchł coraz bardziej , czuła że jest blisko. Zaczęła dyszeć kiedy dostała klapsa w tyłek . Jej mięśnie mocno się napięły , a łono zacisnęło na palcach Marcina. Osiągnęła swój pierwszy prawdziwy orgazm. Spojrzała kochankowi w oczy, oblizała jego mokre palce i klęknęła. Polizała delikatnie czubek jego sprzętu . Masowała go i smakował ustami. Chłopakowi się podobało. Krzyknął cicho i uwolnił prosto do ust dziewczyny swoje nadzienie.
Szybko włożyli ubrania i umyli ręce. Pocałowali się jeszcze raz i cicho , by nikt ich nie zauważył wychodzących z toalety ruszyli w kierunku klasy.
Wrócili na swoje miejsca. Dziewczyna poczuła wibrację telefonu. Sms? W trakcie lekcji ? Rozejrzała się po klasie czy nie zostanie przyłapana i wyjęła telefon . Wiadomość od Marcina . Uśmiechnęła się szeroko i zerknęła na kolegę.
Spojrzała na ekran telefonu : Dziękuję.

VN:D [1.9.22_1171]
Rating: 5.8/10 (4 votes cast)
Jednorazowa przygoda, 5.8 out of 10 based on 4 ratings
loading...

Autor:

This author has published 7 articles so far. More info about the author is coming soon.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Uwaga! Strona dla dorosłych
Ta strona zawiera opowiadania erotyczne, oraz inne materiały w postaci odnośników do filmów, zdjęć erotycznych i jest przeznaczona tylko dla pełnoletnich. Jeżeli nie ukończyłeś 18 lat, proszę kliknij na odnośnik "Opuszczam stronę" poniżej. Klikając na odnośnik "Wchodzę do środka", oświadczasz, że masz przynajmniej 18 lat i chcesz oglądać mocne treści erotyczne w postaci filmów i zdjęć.