Internetowo

29/11/2013 | Autor: | Posted in Uncategorized
na potencje

Poznałam go przez internet. Od samego początku umówiliśmy się na kawę i seks.  Nic więcej. Znałam tylko jego nick: Zeus87. Poszłam na umówione miejsce, czyli do kawiarni w centrum miasta. Miałam na sobie czarną spódniczkę, biały sweterek i wysokie szpilki, miałam nadzieję, że mu się spodobam. Usiadłam przy pierwszym lepszym stoliku i zamówiłam kawę z mlekiem. Po kilku minutach zjawił się wysoki umięśniony brunet o brązowych oczach.

-Cześć, ty jesteś malinka? -zapytał stając przede mną. Uśmiechnęłam się, wstałam szybko z krzesła i przytaknęłam. Pocałował mnie delikatnie w policzek i usiadł. Przypatrywałam mu się przez cały czas kiedy siedzieliśmy w kawiarni i wtedy kiedy szliśmy do wynajętego pokoju w hotelu. Wydawał się bardzo miły, był uroczy. Odebrał klucz i zaprosił do windy. Weszłam bez słowa i wcisnęłam guzik z numerem 2. Kiedy drzwi się zamknęły stanął przede mną i przycisnął do ściany. Uśmiechnęłam się do niego szeroko i położyłam dłoń na jego kroczu. Brunet odwzajemnił mój uśmiech i przysunął się jeszcze bliżej. Miałam wrażenie, że zacznie mnie rozbierać, ale rozległo się piknięcie. Dotarliśmy na drugie piętro.  Szybkim krokiem podeszłam do drzwi wynajętego pokoju. Towarzysz otworzył je i oboje szybko zniknęliśmy w pokoju. Spojrzałam na niego, odrzuciłam torebkę na bok, i rzuciłam się na niego. Zrobiłam się mokra, wiedziałam co zaraz będzie się działo, podniecało mnie to. Całowałam go łapczywie, ale delikatnie. 'Zeus' położył dłonie na moich pośladkach zakrywanych jedynie przez cienkie koronkowe majtki i czarną spódniczkę. Kąciki moim ust podniosły się kiedy poczułam jak jego chłodne dłonie rozbierają mnie. Przenieśliśmy się na łóżko. Mężczyzna rzucił mnie na łóżko i zaczął powoli rozbierać. Kiedy byłam już kompletnie naga, pochylił się i zaczął całować moje piersi. Było to bardzo miłe i podniecające. Po chwili zniżył się i zaczął robić mi minetę. Zacisnęłam dłonie na kanapie, był świetny, zaczęłam postękiwać. Oderwał się ode mnie i zdjął spodnie. Przez bokserki było widać jego dużego penisa, nie mogłam się doczekać, żeby go zobaczyć. Uklęknęłam przed nim i dotknęłam jego przyrodzenia przez bokserki. Zaczęłam go masować, po czym zdjęłam z niego koszulkę i bieliznę. Polizałam czubek jego penisa, a później wzięłam do ust. Robiłam to już kiedyś, więc wiedziałam co zrobić, żeby chłopakowi było przyjemnie, bardzo przyjemnie. Pieściłam czubek jego penisa językiem, aż stał na baczność. Kazałam mu się położyć na kanapie po czym pochyliłam się nad nim. Przerzuciłam włosy na jedną stronę i wzięłam jego penisa całego do ust. Językiem polizałam jego ogolone jaja. Zakrztusiłam się, więc odpuściłam. Byłam gotowa żeby we mnie wszedł. Usiadłam na nim i zaczęłam podskakiwać. Mężczyzna odchylił głowę i położył dłonie na moich biodrach. W pewnym momencie przycisnął mnie do siebie. Jego długi penis był cały we mnie, poczułam pulsowanie. Było mi bardzo przyjemnie i gorąco. Kiedy 'Zeus' zabrał ręce z moich bioder, zaczęłam zataczać biodrami okręgi, widziałam że kochankowi jest przyjemnie znowu zaczęłam podskakiwać. Uwielbiałam to uczucie kiedy penis się o mnie ocierał. Oblizałam usta i przyspieszyłam.

-Nie przestawaj, jesteś świetna. – powiedział sapiąc, zaraz dojdzie. Byłam zmęczona, ale nie przestałam. Doszliśmy razem. Sperma zalała mnie od środka. Skurcze jego męskości były wspaniałym uczuciem. Uśmiechnęłam się i opadłam na jego umięśniony tors. Objął mnie, a ja pocałowałam go delikatnie w różowe usta. Leżeliśmy tak przez długi czas. Jego penis nadal we mnie był. Nie chciałam go wypuszczać. Miałam nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy…

VN:D [1.9.22_1171]
Rating: 2.0/10 (3 votes cast)
Internetowo, 2.0 out of 10 based on 3 ratings
loading...

Autor:

This author has published 2 articles so far. More info about the author is coming soon.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Uwaga! Strona dla dorosłych
Ta strona zawiera opowiadania erotyczne, oraz inne materiały w postaci odnośników do filmów, zdjęć erotycznych i jest przeznaczona tylko dla pełnoletnich. Jeżeli nie ukończyłeś 18 lat, proszę kliknij na odnośnik "Opuszczam stronę" poniżej. Klikając na odnośnik "Wchodzę do środka", oświadczasz, że masz przynajmniej 18 lat i chcesz oglądać mocne treści erotyczne w postaci filmów i zdjęć.