Głęboki z połykiem na Dzień dobry

07/02/2018 | Autor: | Posted in Uncategorized
na potencje

Budzę się później niż zwykle. Wszyscy jeszcze śpią. Za oknem biało, widać oddalający się pociąg unoszący kłęby białego puchu.

Wysyłam Ci buziaka na dzień dobry, ale chyba jeszcze słodko spisz. Zrobię Ci gorącą herbatę z cytryną, będzie na Ciebie czekała jak otworzysz oczka.
Wsunę się do Ciebie pod kołderkę, cichutko, całkiem naga. Całuję w czółko . Wtulę się i ułożę głowę na serduchu. Uwielbiam słuchać jak bije, wsłuchiwać się w Twój rytm. Delikatnie wsuwam łapkę w bokserki. Och! Jak zawsze gotowy! Czuję jak rośnie mi pod palcami. Zsuwam ostrożnie bokserki. Masuję jajeczka i lekko muskam je pazurkami. Ślinię łapkę i zaczynam masaż. Pomału, nigdzie się nie spiesząc . Puchnie jeszcze bardziej. Chyba Ci się podoba! Przyspieszam, a druga łapka pieści nabrzmiałe jaja. Masuję raz szybciej, raz wolniej. Słyszę nieregularny oddech. Ślinię główkę i rozsmarowuje ślinkę języczkiem. Muskam wiązadełko. Zamykam na nim usta i ssę główkę. Biorę go głębiej do buzi, coraz głębiej. Ściskam jaja wbijając pazurki . Wyjmuję go z ust, spluwam na niego i masuję. Szybkie i stanowcze ruchy. Tak jak lubisz! Muskam główkę języczkiem nie przerywając masażu. Mocno ściągam skórkę i wsuwam go głęboko do gardła. Łzy płyną po policzkach . Wyjmuję. Ssę główkę znów biorę całego. Ojej! Ściskam mocno jaja!! Czuje Twoją rękę na tyłeczku , dalej pieszczę wysuwając go i biorąc głęboko. Drapię jajeczka i ssę go ostro. Spluwam i trzepię go mocno. Zamykam na nim usta i pieszczę centymetr po centymetrze. Jest we mnie cały! Łzy spływają na jaja. Ssę główkę i już mam go w gardle. Ściskam jaja wbijając pazury i już czuję jak zalewasz mnie ciepłym mleczkiem! Och! Wsuwasz we mnie dwa palce dochodząc! Rozkosz! Połykam grzecznie wszystko i oblizuję się z uśmiechem 
Dzień dobry kochanie :*

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (39 votes cast)
Głęboki z połykiem na Dzień dobry, 7.0 out of 10 based on 39 ratings
loading...

Autor:

This author has published 7 articles so far. More info about the author is coming soon.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Uwaga! Strona dla dorosłych
Ta strona zawiera opowiadania erotyczne, oraz inne materiały w postaci odnośników do filmów, zdjęć erotycznych i jest przeznaczona tylko dla pełnoletnich. Jeżeli nie ukończyłeś 18 lat, proszę kliknij na odnośnik "Opuszczam stronę" poniżej. Klikając na odnośnik "Wchodzę do środka", oświadczasz, że masz przynajmniej 18 lat i chcesz oglądać mocne treści erotyczne w postaci filmów i zdjęć.