Ciemna noc

07/08/2023 | Autor: | Posted in Uncategorized
na potencje

Ciemna chłodna noc. Już trochę wstawiona wracam do domu. Krótka sukienka i czarne skąpe koronkowe stringi . Fakt, chyba trochę za dużo wypiłam. Siadam na schodach i zdejmuje szpilki . Odkładam je na bok i zapalam papierosa. Niespiesznie wciągam dym i słyszę otwierające się za mną drzwi. Kręci mi się w głowie. Zdezorientowana odwracam głowę i czuje na szyi Twoje zimne dłonie. W półmroku widzę tylko Twój szyderczy uśmiech i błyszczące się ciemne oczy . Przeszywające spojrzenie. Nie wiem co się dzieje. Podnosisz mnie wplatając mi palce w potargane już włosy . Wstaje jak zahipnotyzowana i daje się prowadzić , nie wiadomo dlaczego coś mnie do Ciebie ciągnie. 'Nie pożałujesz' szepczesz mi do ucha i przeszywa mnie silny dreszcz. Wciągasz mnie do środka i zamykasz drzwi. Przekręcasz klucz a ja głośno wciągam powietrze.
Czarna zimna skórzana sofa i delikatne światło odbijające się w dużych lustrach . Skądś znam to miejce …
Czuje na szyi twoje oddech i dłonie zsuwające się powoli na uda . Miękną mi nogi i osuwam się na kolana . 'Wiem, że tego chcesz . Potrzebujesz tego! ' Przysuwasz się do mnie , podnoszę głowę i patrzę Ci w oczy a Ty tylko się uśmiechasz. Mimowolnie ręce uciekają mi do Twojego krocza i zaczynają się przesuwać. Słyszę Twój uśmiech .
Nie mogę się powstrzymać. Całuje po brzuchu i zaczynam rozpinać spodnie. Baardzo powoli. Chyba nie masz nic przeciwko . Przygryzam wargi nie mogąc powstrzymać uśmiechu. Zsuwam spodnie.. oh! Wow! Zaczynam lizać i drażnie go językiem . Baardzo powoli wsuwam do ust… Chwytasz mnie za włosy i mocno przyciągasz do siebie ! Łapiesz mnie za szyję i mocno zaciskasz palce jednocześnie wchodząc do końca ! Oszołomiona słyszę Twój cichy jęk. Łzy płyną po policzkach. Zaczynasz się poruszać. Coraz szybciej i mocniej . Pieprzysz mnie w usta a ja poddaje się temu całkowicie .
'Też tego potrzebujesz'
Czuje jak twardniejesz mi w ustach jeszcze bardziej j bardziej. O Boże ! Jest co czuć!
Chę poczuć Twój smak . Chyba jesteś już blisko …

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
loading...

Autor:

This author has published 7 articles so far. More info about the author is coming soon.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Uwaga! Strona dla dorosłych
Ta strona zawiera opowiadania erotyczne, oraz inne materiały w postaci odnośników do filmów, zdjęć erotycznych i jest przeznaczona tylko dla pełnoletnich. Jeżeli nie ukończyłeś 18 lat, proszę kliknij na odnośnik "Opuszczam stronę" poniżej. Klikając na odnośnik "Wchodzę do środka", oświadczasz, że masz przynajmniej 18 lat i chcesz oglądać mocne treści erotyczne w postaci filmów i zdjęć.