Aśka (03)

22/10/2015 | Autor: | Posted in Uncategorized
na potencje

Lato płynęło, wakacje dobiegały końca. Po tym sobotnim wieczorze, w zasadzie nic się nie zmieniło, może tylko to, że trochę inaczej spoglądałem na swoje kuzynki. Marta pokazała, że jest odważna jak na czternastolatkę, i potrafi czasem wyluzować w sposób, który przypadł mi do gustu. Natomiast Aśka, cóż okazało się, że jest nieobliczalna, i nie ma tu znaczenia wypity alkohol. Spodobała mi się jeszcze bardziej.
Szukaliśmy ciągle okazji do dłuższego spotkania sam na sam, ale było ciężko. Kończyło się, co najwyżej na paru pocałunkach, bo zawsze znalazł się ktoś, kto przeszkadzał. Marta wprawdzie uczestniczyła wtedy w zabawie, jednak uznaliśmy, że nie powinna nic wiedzieć, przynajmniej na razie.

Sytuacja zmieniła się diametralnie, gdy ciocia Majka przeprowadziła się z jednopokojowego mieszkania w pracowniczym hoteliku do bloku naprzeciw liceum Aśki. Ciocia była samotną pielęgniarką, mieszkała tylko ze swoim tatą a naszym dziadkiem. Ponieważ wszyscy byliśmy z nią w bardzo dobrych stosunkach, teraz swobodniej było można do niej wpadać.
Umówiliśmy się z Asią zaraz w pierwszym tygodniu po przeprowadzce. Chociaż z użytku wyłączony był wciąż jeden pokój, który miał być wykańczany później, mieszkanie już teraz prezentowało się okazale, no i przede wszystkim przytulnie.
Dziadek, jako senior rodu dociekliwość i zainteresowanie wszystkim miał we krwi. Zanim kilka minut po trzeciej rozległ się dzwonek do drzwi, miał już zdaną cała relację, co dzieje się w jego rodzinnej wsi.
Otworzę – rzuciłem mu – wiedziałem, że to Asia.
– Hej Robciu – cmoknęła mnie szybko.
– Hej księżniczko, kawki?
– Jasne – Asia poszła przywitać się z dziadkiem, a ja do kuchni.
Przyszła po kilku minutach, usiadła naprzeciw mnie. Październik był wyjątkowo ciepły, więc miała na sobie tylko leciutką fiołkową spódniczkę i bluzeczkę na krótki rękaw. Nie byliśmy w zasięgu wzroku dziadka, więc od prowokacyjnie rozchyliła uda, tak żebym zobaczył białe, częściowo przezroczyste majteczki.
– Wiesz – zaczęła trochę nieśmiało, co ostatnio rzadko się jej zdarzało – w pupę jest fajnie, ale chciałabym spróbować tak naprawdę.
– Chcesz żebym przebił cię rozdziewiczył?
Pokiwała głową, też niedecydowanie.
– Kurczę, a jak później będziesz kogoś miała, i się zapyta?
Wzruszyła, obojętnie ramionami. Oboje byliśmy świadomi, że kiedyś trzeba będzie zakończyć nasze zabawy i związać się z kimś, wtedy wszystko może wyjść na jaw, bo Asia pomimo swojej urody, nie mała jeszcze nikogo na aż tak poważnie by stracić dziewictwo.
– Wiesz, że to z Tobą zrobię, ale zastanów się jeszcze nad tym dobrze.
– OK, zastanowiłam się. Chcę tego – uśmiechnęła się, odchyliła majtki pokazując mi swój różowiutki kwiatuszek – ona też.
Odetchnąłem ciężko – no dobrze, jak tylko będzie okazja, zrobimy to – chciałem jeszcze coś dodać, ale przerwała mi.
– Za piętnaście minut dziadek idzie do sąsiada, będzie tam przynajmniej godzinę, ciocia wróci dopiero po dziewiętnastej – była okrutna, nie wywinę się.
Przesiedzieliśmy w milczeniu ten kwadrans, nie miałem żadnych argumentów. Gdy tylko za dziadkiem zamknęły się drzwi Asia zdjęła majtki i podwinęła spódniczkę.
No Robciu, przecież mi nie odmówisz – powiedziała już rozpinając mi spodnie.
– Nie odmówię, wiesz, że nie potrafię … Aicha.
To była jej chwila, zrobi to w taki sposób jak zechce.
Kutas stał mi już od dłuższego czasu, nic dziwnego w tym nie było. Usiadła na nim, pieściła cipką ruszając się w górę i w dół. Była coraz bardziej wilgotna, gdy powoli zaczynałem czuć przyjemne drżenie jej szparki, wstała. Chwyciła go w rękę, naprowadziła na swoje wnętrze, i zaczęła powoli siadać. Była zdecydowana, ostatni raz wtedy poczułem znajomy opór w jej wnętrzu, naparła i zanurzyłem się w niej cały. Nie było fajerwerków, ani tym podobnych rzeczy, nie było nawet zbyt wiele krwi, tylko jej głębokie westchnięcie, i ciasna szesnastoletnia cipka. Przestała na moment, jak gdyby chcąc nacieszyć się tym momentem. Zaczęła powoli, zmysłowo, pracowała tylko biodrami. Już po chwili unosiła się i opadała przyjmując całą długość mojego kutasa. Szczytowała cicho, drżąc i pomrukując. Potem przyszła kolej na mnie, chciałem wyjść, ale nie pozwoliła mi. Potężny ładunek spermy wstrzyknąłem w jej rozpaloną cipkę. Zeszła ze mnie.
Dziękuję – na twarzy Asi malowało się zadowolenie- właśnie tak to sobie wyobrażałam, spokojnie i z kimś, kogo … Nie wypowiedziała ostatniego słowa, nie wiem czy chciałbym je usłyszeć, czułem, że sprawy zaczynają się komplikować.
Zrzuciła z siebie spódniczkę, moja sperma zmieszała się z jej soczkami, całość zabarwiona delikatnie na czerwono wypływała z niej niczym potok.
Sporo tego miałeś – złapała się za cipkę żeby nie ubrudzić podłogi – rozbierz wszystko, i choć do łazienki, umyjemy się.
Weszliśmy do wanny, gdy wypłynęło już z niej wszystko umyła cipkę jakimś żelem.
– Ale pachnie, ciocia na pewno dobrze dba o swoje dziurki – Asia wskazała na swoje podbrzusze – powąchaj.
Klęknąłem i przystawiłem nos do jej krocza. Faktycznie, zapach był bardzo przyjemny.
-A chcesz ciepły strumyczek? – To było pytanie retoryczne, bo zanim zorientowałem się o, co może chodzić, jej mocz już spływał po mojej klatce piersiowej.
– Taka niespodzianka – uśmiechnęła się chytrze – a teraz myju myju.
Umyła mnie starannie całego, na koniec zostawiając kutasa, który i tak stał już od dłuższej chwili.
– Nie możemy tego tak zostawić –mrugnęła porozumiewawczo, kiedy zniknęły już z niego wszystkie ślady niedawnego stosunku.
Poszliśmy do pokoju, usiadłem wygodnie, a Aśka klęknęła. Zaczęła od całowania jąder, robiła to powoli, i starannie. Lizała mój worek, jednocześnie ręką masując kutasa. Po chwili, miała go już w ustach, była cudowna. Ssała go miarowo, raz po raz przygryzając, był twardy jak chyba nigdy dotąd, a do końca nie brakowało mi już dużo. Przerwała pieszczoty oralne, i drugi raz dzisiaj przyjęła go do swojego rozpalonego wnętrza. Siadła na nim tak samo jak wcześniej w kuchni. Zaczęła powoli, delikatnie, by po chwili już szaleńczo galopować. Kutas wchodził i wychodził w wilgotną, różową dziurkę z odgłosem klaskania jej pośladków o moje uda. Pośliniłem palec, i w momencie gdy trochę zwolniła włożyłem go jej w pupę. Przez cienką ściankę dzielącą te dwa rozkoszne otwory, czułem jak kutas pracuje wewnątrz. Aśka zaczęła się wić, i jęczeć. Szczytowała długo, i głośno. Jej wilgoć czułem już na jądrach, wtedy trysnąłem.
– Cudowne uczucie w środku- powiedziała z maślanymi oczyma – jakby eksplozja rozkoszy. Wstała, tym razem całkowicie powstrzymała wyciek, żeby nie poplamić dywanu. Poszła do łazienki.
Dziadek zastał nas jedzących ciasto. Splecione dłonie, ukryliśmy przed jego wzrokiem pod stołem.
Za kilka dni pogoda popsuje się na dobre, przez umazaną czymś lepkim szybę autobusu spoglądałem na niebo przybierające dziwną stalową barwę. Wciąż było przyjemnie ciepło, ale załamanie pogody było nieuniknione. Asia siedziała obok mnie, czułem ciężar jej głowy na ramieniu, zapach szamponu, miarowy oddech. Powoli zaczynałem się martwić, początkowa fascynacja i pożądanie były nadal bardzo silne, ale bałem się miłości. Nie mojej, bo z tym sobie poradzę, bałem się o nią. Bałem się Jej. Z doświadczenia wiedziałem, że między miłością a szaleństwem na punkcie drugiej osoby istnieje bardzo cienka granica.
Aicha – wyszeptała – dlaczego Aicha?
– Masz identyczne brwi, jak dziewczyna w teledysku, tym polskim.
– Mogę być Twoją Aichą. Pobiegłbyś na kres świata, gdybym tam czekała?
Kiwnąłem głową, słowa nie były potrzebne, spojrzenie jej brązowych oczu sprawiło, że wszystkie wcześniejsze obawy, i wątpliwości zniknęły.
– Wysiadamy – pocałowała mnie namiętnie, wcześniej upewniając się, że nikt na nas nie patrzy.

VN:D [1.9.22_1171]
Rating: 6.6/10 (8 votes cast)
Aśka (03), 6.6 out of 10 based on 8 ratings
loading...

Autor:

This author has published 6 articles so far. More info about the author is coming soon.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Uwaga! Strona dla dorosłych
Ta strona zawiera opowiadania erotyczne, oraz inne materiały w postaci odnośników do filmów, zdjęć erotycznych i jest przeznaczona tylko dla pełnoletnich. Jeżeli nie ukończyłeś 18 lat, proszę kliknij na odnośnik "Opuszczam stronę" poniżej. Klikając na odnośnik "Wchodzę do środka", oświadczasz, że masz przynajmniej 18 lat i chcesz oglądać mocne treści erotyczne w postaci filmów i zdjęć.